Virdžinijoje sugauta dvigalvė gyvatė
Vir­dži­ni­jo­je ne­to­li JAV sos­ti­nės ne­se­niai su­gau­ta dvi­gal­vė gy­va­tė ga­li bū­ti nu­siųs­ta į ko­kią nors mo­ko­mą­ją įstai­gą, sek­ma­die­nį pra­ne­šė lau­ki­nių gy­vū­nų li­go­ni­nė ir ap­sau­gos ty­ri­mų cen­tras „Wild­li­fe Cen­ter of Vir­gi­nia“.

Pranešime sakoma, kad dvigalvis variagalvis skydasnukis praėjusią savaitę buvo rastas valstijos šiaurėje. Vienas herpetologas (varliagyvių ir roplių tyrinėtojas) ketvirtadienį ją atvežė į „Wildlife Center of Virginia“ ligoninę ištirti.

Ligoninė pranešime nurodė, kad gyvatė turi dvi galvas, dvi trachėjas ir dvi stemples, bet dalijasi viena širdimi ir vienu plaučių „komplektu“.

Kaip pranešė vietos laikraštis „The Charlotte Observer“, valstijos biologai mano, kad abi galvos pajėgios kirsti ir suleisti nuodus.

Valstijos herpetologas J. D. Kleopferis socialiniame tinkle „Facebook“ parašė, kad dvigalvės gyvatės yra itin retos, nes „tiesiog tiek ilgai negyvena“. Jis išreiškė viltį, kad galės padovanoti gyvatę kokiam nors zoologijos sodui.