Sausiausioje JAV vietovėje atrado didžiulį ežerą
Eks­tre­ma­lio­mis gam­ti­nė­mis są­ly­goms gar­sė­jan­čia­me Mir­ties Slė­ny­je (Ka­li­for­ni­ja) fo­tog­ra­fas El­lio­tas McGuc­ke­nas su­ra­do di­džiu­lį eže­rą, ne­pa­žy­mė­tą jo­kiuo­se že­mė­la­piuo­se.

Bedvoterio įduboje atrastas ežeras yra 16 kilometrų ilgio. Gamtininkų teigimu, vandens sankaupos dykumoje – natūralus ir seniai paaiškintas reiškinys. Pavasario liūtys aplinkiniuose rajonuose suformuoja vandens srautus, kurie nesusigeria į žemę ir kaupiasi dykumos paviršiuje. Tačiau šį kartą juos nustebino telkinio dydis. Vietos nacionalinio parko darbuotojai teigė tokio dalyko neregėję per visus savo darbo metus.

Meteorologas Chrisas Dolce teigė, kad šiais metais kovo pradžia buvo kaip reta lietinga – Mirties Slėnyje iškrito 2,21 centimetro kritulių, o tai 3 kartus daugiau vidutinių 0,76 centimetro ir sudaro apie trečdalį metinio kritulių vidurkio.

Mirties Slėnis yra sausiausia vieta JAV. Kartais ten visus metus neiškrenta nė lašo kritulių. Giliausia Šiaurės Amerikoje Bedvoterio įduba (86 metrai žemiau jūros lygio) priklauso ir Vakarų pusrutulio temperatūros rekordas: 1913 metų liepos 10 dieną ten užfiksuotas 56,7 laipsnių karštis.

Vietovė yra lyg taurė, kaupianti vandenį iš kelių nedidelių šaltinių. Susikaupęs vanduo labai druskingas ir netinkamas gerti. Manoma, kad iš todėl vietovė ir gavo savo pavadinimą (Badwater – blogas vanduo angl.) Keliauti Bedvoteryje pavojinga, nes druskingas žemės paviršius vietomis yra visai plonas ir slepia gilias duobes.