Radinys uždavė mįslę
Prieš ke­le­tą die­nų Ny­der­lan­duo­se ne­to­li Utrech­to esan­čia­me kai­me­ly­je bė­gio­jęs vy­ras la­bai nu­ste­bo, kai pie­vo­je iš­vy­do liū­to jau­nik­lį. Tie­sa, gy­vū­nas tu­pė­jo nar­ve­ly­je.

Liūtuką apžiūrėjęs veterinaras Peteris Klaveris nurodė, kad jam maždaug keturi mėnesiai. Mažylis buvo išgabentas į šalies šiaurėje esančią gyvūnų prieglaudą. Liudininkų teigimu, narvas nebuvo tvirtas, tad gyvūnas galėjo bet kada iš jo išsilaisvinti.

Daugeliui smalsu, kaip liūtas ten atsirado. Veterinaro P. Klaverio manymu, kas nors galėjo taip jo atsikratyti, nes augintinis veikiausiai tapo per didelis ir buvo sunku prižiūrėti.

Vietos policija šiuo metu ieško žvėrelio savininko. „Gal ką nors matėte ar girdėjote?“ – teiraujamasi tviterio puslapyje. Pareigūnai stengiasi nustatyti, ar kas nors neseniai neįsigijo tokio egzotiško katino.

Nyderlanduose namie laikyti liūtą yra neteisėta. Be kita ko, šalyje skiriamos didžiulės baudos ar net kalėjimas už nesirūpinimą gyvūnais. Taigi savininkui, jei bus surastas, gresia dideli nemalonumai.