Prancūzijoje konfiskuotas dar vienas liūtukas
Par­yžiaus Eli­zie­jaus lau­kų alė­jo­je su­sto­ju­sia­me pra­ban­gia­me au­to­mo­bi­ly­je pir­ma­die­nio va­ka­rą po­li­ci­ja ap­ti­ko liū­tu­ką, ku­ris, kaip įta­ria­ma, lai­ky­tas kaip na­mų au­gin­ti­nis.

Pastaruoju metu Prancūzijoje užfiksuotas nebe vienas atvejis, kai pareigūnai rado namuose laikomus liūtų jauniklius.

Šįkart liūtuką išnuomotame automobilyje „Lamborghini“ rado policininkai, atlikę patikrinimą judrioje centrinėje gatvėje, kur įsikūrusios prabangios parduotuvės. Teigiama, kad mašinos vairuotojas buvo sulaikytas, o gyvūną šiuo metu prižiūri specialistai.

Praėjusį mėnesį viename Paryžiaus priemiesčio bute buvo konfiskuotas šešių savaičių liūtukas, o savininkui skirtas pusmetis laisvės atėmimo.

Nagrinėjant tą bylą prokuroras pareiškė, kad toks radinys nėra pavienis atvejis ir kad tyrėjai ieško dar trijų liūtukų, laikomų sostinės priemiesčiuose.

Per atskirą incidentą, taip pat įvykusį spalį, vos kelis kilogramus sverianti liūtukė buvo rasta viename garaže pietiniame Prancūzijos mieste Marselyje.

Maždaug 1–2 mėnesių jauniklė buvo perduota vienai specializuotai nevyriausybinei organizacijai, globojančiai laukinius gyvūnus.