Pirmadienis pasitiko su šlapdriba
Ry­tų ir Pie­try­čių Lie­tu­vo­je bei ap­link Kau­ną pir­ma­die­nio ry­tą ly­ja su šlapd­ri­ba, ke­lio dan­ga šla­pia ir sli­di, pra­ne­šė Au­to­mo­bi­lių ke­lių di­rek­ci­ja.

Vilniaus gatves prižiūrinti įmonė „Grinda“ pranešė, kad paryčiais sostinėje barstė tiltus, viadukus, estakadas.

Sostinėje buvo barstomi Valakampių, Šilo, Karaliaus Mindaugo, Žaliasis, Geležinio Vilko, Žvėryno, Liubarto, Lazdynų ir Gariūnų tiltai, taip pat A. Goštauto, Ukmergės. Tūkstantmečio. Antakalnio gatvių ir Laisvės prospekto ir Vakarinio aplinkkelio estakados bei viadukų užvažiavimai ir nuvažiavimai.

Šiąnakt druskų barstytuvų maršrutai apėmė Ukmergės, Geležinio Vilko, Žemaitės, V. Kudirkos, J. Basanavičiaus, S. Batoro, Drujos, Dunojaus, Olandų, Liepkalnio, Popieriaus gatvių, taip pat Juodojo kelio ir Savanorių prospekto įkalnes ir nuokalnes. Prevenciškai taip pat barstytos bazalto trinkelėmis klotos dangos Gedimino prospekte, Katedros aikštės ir stoties prieigose.

Dėl intensyvesnės oro cirkuliacijos tiltų ir viadukų paviršių temperatūra jau gerokai žemesnė, todėl čia greičiau susidaro plonytis ledo sluoksnis.

Kitur valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia sausos. Šeštą valandą oro temperatūra nuo 1 laipsnio šalčio iki 3 laipsnių šilumos.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis dieną daug kur krituliai: šlapdriba, lietus. Vėjas šiaurės rytų, rytų, 7–12 m/s, kai kur gūsiai 15–17 m/s. Aukščiausia oro temperatūra nuo 1 iki 6 laipsnių šilumos.