Paryžiaus priemiestyje policija konfiskavo liūtukę
Pra­ncū­zi­jos po­li­ci­ja kon­fis­ka­vo še­šių mė­ne­sių liū­tu­kę, ap­tik­tą vie­na­me bu­te Par­yžiaus pa­kraš­ty­je, ir su­lai­kė gy­vū­no sa­vi­nin­ką. Tai pra­ne­šė su ty­ri­mu su­si­pa­ži­nęs šal­ti­nis.

Policijos dėmesį atkreipė socialiniuose tinkluose pasklidę vaizdo įrašai, kuriuose vienas vyras siūlo įsigyti liūto jauniklį maždaug už 10 tūkst. eurų.

Pareigūnai rado 30-metį įtariamąjį kaimyno bute. Jis buvo pasislėpęs spintoje, o liūtukė gulėjo vaikiškoje lovelėje. Mažylė yra sveika ir perduota specialistams.

Kol kas nežinoma, iš kur buvo gautas šis gyvūnas. Anot minėto šaltinio, įtariamasis veikiausiai nusipirko liūtukę, ketindamas ją perparduoti. Įtariama, kad mažylė prieš tai buvo pavogta.

Tai ne pirmas kartas, kai policija sostinėje aptinka nelegaliai laikomą didžiąją katę. Pernai pareigūnai viename tuščiame bute rado išsekusį liūto jauniklį. Jo savininkas išsidavė, mat į socialinius tinklus kėlė asmenukes su egzotišku augintiniu.

2016-aisiais Paryžiaus šiaurės rytuose buvo aptiktas tigro jauniklis. Jis priklausė narkotikų prekeiviams, kurie už nuotrauką su gyvūnu imdavo po keletą eurų.