Orų prognozė: savaitgalio orai žiemos neprimins
Pir­mo­mis va­sa­rio die­no­mis ši­lu­mos pliūps­nis žie­mą tie­siog iš­vers iš ko­jų. Iš de­be­sų vis daž­niau pa­birs šla­pios snai­gės, lie­tus, tad pra­vers skė­tis. Nak­ti­mis te­liks vos laips­nis ki­tas šal­čio, o die­no­mis tem­pe­ra­tū­ra bus tei­gia­ma.

Šiandien šalyje vyraus mišrūs krituliai: sniegas, šlapdriba, vietomis ir lietus. Kelius slidins plikledis, lijundra. Kai kur keliuose matomumą mažins tvyrantis rūkas. Pūs nestiprus pietų, pietryčių krypties vėjas.

Dienos metu temperatūra daug kur svyruos apie nulį. Vilniuje, Panevėžyje ir prie jūros oras šils iki 1, Kaune iki 2 laipsnių. Šiauliuose temperatūra sieks nulį.

Savaitgalį šalį pasieks dar šiltesni orai, tuo metu šlapdribą jau dažniau keis lietus. Tačiau ir toliau teks saugotis slidžių kelių, ypač tamsiuoju paros metu.

Šeštadienį įsismarkaus pietryčių krypties vėjas, bus šlapia. Naktį vyraus –3–0 laipsnių šaltukas, keliuose tykos plikledis.

Dieną numatoma 0–3 laipsnių šiluma, prireiks skėčio. Vilniuje, Šiauliuose ir Panevėžyje bus apie 2, Kaune, prie jūros ir šalies pietuose apie 3 laipsnius šilumos.

Sekmadienį išsilaikys šilti, drėgni ir vėjuoti orai. Nakties valandomis temperatūra svyruos tarp 0–3 laipsnių šilumos.

Dienos metu Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje bus apie 4, Šiauliuose ir prie jūros apie 3 laipsnius šilumos. Šalies pietuose oras sušils iki 5 laipsnių.