Orų prognozė: savaitgalį žiemos jėgos susilpnės
Šian­dien die­ną daug kur nu­ma­to­mi ne­gau­sūs miš­rūs kri­tu­liai, vie­to­mis ga­li­mi ne­di­de­li pra­gied­ru­liai. Pūs vi­du­ti­nio stip­ru­mo va­ka­ri­nių kryp­čių vė­jas.

Vakare orai atšals, gatves slidins plikledis.

Įdienojus Vilniuje ir Panevėžyje oras šils iki 1, Kaune ir prie jūros iki 2 laipsnių.

Ketvirtadienio naktį nedideli mišrūs krituliai numatomi pajūryje, čia bus apie 1 laipsnį šilumos. Likusioje šalies dalyje temperatūra svyruos tarp –4–0 laipsnių šalčio, o žemiausiai temperatūra kris šiaurės rytiniuose šalies rajonuose, čia atšals iki –7 laipsnių.

Dieną krituliai daugiausiai lankysis vakariniuose ir šiauriniuose šalies rajonuose, čia numatomas sniegas, šlapdriba, o pajūryje gali ir palyti.

Temperatūra žymiai nesiskirs nuo trečiadienio reikšmių. Vilniuje ir Panevėžyje vyraus 1, Kaune ir pajūryje 2 laipsnių šiluma. Šiauliuose bus apie nulį.

Penktadienį numatomi šiltesni orai, bus vėjuota, suksis gūsingas pietvakarių krypties vėjas. Naktį, pradedant vakariniais šalies rajonais, į šalį vėl atkeliaus krituliai. Temperatūra svyruos tarp –4–0 laipsnių šalčio, pajūryje išsilaikys 1–2 laipsnių šiluma.

Dienos metu mišrių kritulių banga keliaus tolyn per šalį, kai kur tarp debesų mėgins trumpam saulė pasirodyti. Vilniuje ir Panevėžyje bus apie 2, Kaune ir Šiauliuose apie 3 laipsnius šilumos. Prie jūros oras sušils iki 4 laipsnių.

Savaitgalį plūstels šiltesnės permainos, vėl pakvips pavasariu

Poilsio dienomis numatomas nepastovus debesuotumas ir krituliai, temperatūra kils aukščiau, tad iš debesų daugiausiai kris lietus, vietomis šlapdriba.

Išsilaikys gūsingas pietvakarių krypties vėjas. Naktimis bus apie 0–4 laipsnius šilumos, dienomis oras šils iki 2–5 laipsnių.