Orų prognozė: savaitei baigiantis karštis įsismarkaus dar labiau
Šian­dien dan­gu­je su­ki­nė­sis ne­di­de­li de­be­sys, vie­to­mis po pie­tų pro­tar­piais pa­lis, kai kur ir per­kū­ni­ja pa­si­girs. Pūs ne­smar­kus šiau­rės ry­tų vė­jas, ku­ris men­kai teat­gai­vins.

Vilniuje ir Šiauliuose bus apie 26 laipsnius šilumos. Kaune, Panevėžyje ir prie jūros oras įkais iki 27 laipsnių. Vietomis temperatūra šalyje šoktels iki 29 laipsnių.

Penktadienį laipsniu kitu bus karščiau. Nakties metu be žymesnio lietaus, o dieną vėl daug kur gali praslinkti trumpas ir negausus lietus, protarpiais sugriaudės. Išsilaikys šiaurės rytų krypties vėjas, kuris bus kiek juntamesnis.

VIlniuje naktį bus apie 18, dieną apie 26 laipsnius šilumos. Popietinėmis valandomis galimas trumpas lietus. Kaune ir pajūryje naktį temperatūra svyruos apie 19, dieną apie 27–28 laipsnius šilumos. Antroje dienos pusėje numatoma nedidelio lietaus tikimybė. Šiaulių ir Panevėžio apylinkėse be žymesnių kritulių, bus giedra. Naktį vyraus 18, įdienojus 28–29 laipsnių karštis.

Savaitgalį bus dar karščiau

Šeštadienį išsilaikys panaši šiluma, protarpiais danguje pasirodys debesys, nešini trumpalaikiu lietumi ir perkūnija. Vyraus rytinių krypčių vėjas.

Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje naktį bus apie 20 laipsnių šilumos, dieną oras įkais iki 28–29 laipsnių. Galimas trumpas lietus. Šiauliuose ir pajūryje naktį vyraus 19–20, dieną 27 laipsnių temperatūra. Po pietų iš praplaukiančių debesų gali truputį palyti.

Sekmadienis bus bene karščiausia šios savaitės diena – vietomis temperatūra perkops 30 laipsnių ribą ir sieks 31–33 laipsnius karščio. Dienos metu daug kur gali nuvilnyti lietus su perkūnija, pūs nesmarkus rytų vėjas.