Orų prognozė: ruduo bjurs vis labiau – talžys vėjai, grybžtels šalnos
Kol va­ka­ri­nė ir piet­va­ka­ri­nė Eu­ro­pa mė­gau­ja­si itin šil­tais orai, li­ku­si Eu­ro­pos da­lis su­si­du­ria su iš Ark­ties plūs­te­lė­ju­sia ge­ro­kai šal­tes­ne oro ma­se, stip­riais vė­jais.

Šiandien Lietuvoje daug kur protarpiais palis, vyraus nepastovus debesuotumas. Pūs gūsingas šiaurės vakarų krypties vėjas.

Vilniuje dieną bus apie 10, Šiauliuose ir Panevėžyje apie 11 laipsnių šilumos. Kaune ir prie jūros oras šils iki 12 laipsnių.

Trečiadienio naktį vėjas rims, debesys prasiskirstys, o temperatūra kris dar žemiau, vietomis jau galimos ir šalnos.

Šilčiausia bus prie jūros, kur vyraus 9–12 laipsnių šiluma. Likusioje šalies dalyje temperatūra svyruos tarp 2–6 laipsnių šilumos.

Dienos metu įsismarkaus pietvakarių krypties vėjas. Ypač tai pajus pajūris, kur vėjo greitis pasieks 15–27 m/s. Visą šalį apims lietaus banga, tad orai bus itin nemalonūs.

Vilniuje bus apie 11, Kaune apie 12 laipsnių šilumos. Šiauliuose ir Panevėžyje oras šils iki 10 laipsnių. Pajūryje temperatūra kils iki 14–15 laipsnių.

Ketvirtadienį orai bus truputį šiltesni, tačiau to pajusti neleis įsisiautėjęs vėjas. Nakties metu šalį tolia talžys smarkus vėjas, ypač pajūrį. Daug kur lis. Temperatūra svyruos tarp 10–15 laipsnių.

Dieną pro debesis jau žvilgčios saulė, protarpiais kai kur dar trumpai palis. Vakarų vėjas bus vos vos silpnesnis.

Vilniuje ir Kaune oras šils iki 16 laipsnių. Šiauliuose bus apie 14, Panevėžyje ir prie jūros apie 15 laipsnių šilumos.

Penktadienį vėjas ir toliau be gailesčio talžys Lietuvą. Dangumi plauks debesys, daug kur vis palis. Naktį išsilaikys panaši temperatūra, bus apie 9–16 laipsnių šilumos.

Dieną Vilniuje ir Kaune vyraus 13–14 laipsnių šiluma. Šiauliuose bus apie 11, Panevėžyje ir pajūryje apie 12 laipsnių šilumos.