Orų prognozė: karštis svilins kaip reikiant, lietus atsitrauks, bet tik trumpam
Šian­dien ša­ly­je be žy­mes­nių kri­tu­lių, dan­gus daug kur bus ga­nė­ti­nai gied­ras, tik pro­tar­piais pa­si­ro­dys ne­di­de­li de­be­sys.

Vyraus itin karšti orai, vietomis, temperatūra pasieks 30 laipsnių, o jutiminė temperatūra gerokai viršys šią ribą. Truputį atgaivins tik vidutinio stiprumo šiaurės rytų krypties vėjas.

Visgi, po pietų, kai kur, daugiausiai rytinėje, pietrytinėje šalies dalyje, gali praslinkti negausus ir trumpas lietus.

Vilniuje ir pajūryje bus apie 27 laipsnius šilumos. Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje ir šalies pietuose vyraus 28 laipsnių temperatūra. Vietomis šiauriniuose šalies rajonuose termometrų stulpeliai stiebsis iki 29–30 laipsnių.

Ketvirtadienio naktis bus rami, vyraus mažas debesuotumas. Temperatūra svyruos tarp 17–21 laipsnio.

Dienos metu vėl bus tvanku, išsilaikys vidutinio stiprumo šiaurės, šiaurės rytų krypties vėjas. Po pietų danguje formuosis debesys, tad daugelyje vietovių nuvilnis lietus, gali ir perkūnija pasitrankyti.

Vilniuje oras šils iki 26, Šiauliuose ir šalies pietuose iki 27 laipsnių. Kaune ir Panevėžyje bus apie 28, prie jūros apie 25 laipsnius šilumos.

Penktadienio naktį vietomis galimas nedidelis lietus, bus apie 16–20 laipsnių šilumos.

Dieną lietaus debesys apims didesnę šalies teritoriją, numatoma perkūnija. Pasisuks šiaurės vakarų krypties vėjas. Vilniuje, Panevėžyje ir šalies pietuose bus apie 26, Kaune apie 27 laipsnius šilumos. Šiauliuose oras šils iki 25, pajūryje iki 23 laipsnių.

Savaitgalį be didesnių pasikeitimų: karštis nesitrauks, o vietomis ir vėl pasirodys lietaus debesys.