Orų prognozė: griausmingus orus keis vasariška šiluma
Šian­dien, pir­mo­je die­nos pu­sė­je, di­des­nė kri­tu­lių ti­ki­my­bė vy­raus ry­ti­niuo­se ša­lies ra­jo­nuo­se, ta­čiau po pie­tų kri­tu­lių ban­ga slinks va­ka­rų link. Vie­to­mis nu­ma­to­mas gau­sus lie­tus, per­kū­ni­ja, ga­li­ma ir kru­ša.

Vakarėjant intensyvesni krituliai numatomi vakariniame šalies pakraštyje, tikėtina, kai kur pietvakariniuose ir šiaurės vakariniuose šalies rajonuose nušniokš smarkios liūtys, griaudės perkūnija, gali ir kruša pasirodyti.

Dieną Vilniuje ir Šiauliuose bus apie 21, Kaune ir Panevėžyje apie 22 laipsnius šilumos. Prie jūros oras šils iki 20 laipsnių.

Ketvirtadienį orai bus kur kas ramesni ir šiltesni. Nakties valandomis lietus numatomas vakariniuose šalies rajonuose. Nakties ir ryto metu daug kur suboluos rūkai. Temperatūra svyruos tarp 12–16 laipsnių.

Dieną vietomis vakarų, šiaurės vakarų Lietuvoje trumpai palis. Numatomas rytinių krypčių vėjas. Vilniuje ir Panevėžyje oras šils iki 24, Kaune ir Šiauliuose iki 23 laipsnių. Prie jūros bus apie 22 laipsnius šilumos.

Penktadienį temperatūra laipsniu kitu stiebsis dar aukščiau, kritulių tikimybė bus maža – negausiai palis tik kai kur.

Savaitgalį taip pat išsilaikys vasariška šiluma. Šeštadienis bus šiltas ir saulėtas, dieną temperatūra svyruos tarp 22–26 laipsnių. Sekmadienį jau daug kur gali prapliupti lietus.