Orų prognozė: artinasi šalčio banga
Šian­dien daug kur eis­mo są­ly­gas su­nkins ne tik plik­le­dis, bet ir in­ten­sy­vus sny­gis. Nuo ry­to gau­sus snie­gas daug kur spė­jo su­kel­ti ti­krą chao­są.

Sniego banga palaipsniui judės rytų link, tad vakarinė šalies dalis jau pirmoje dienos pusėje sulaukė pragiedrulių, kurių dienai bėgant gali tikėtis ir likusios šalies vietovės.

Pūs gūsingas vakarinių krypčių vėjas. Vakare nedidelio sniego, šlapdribos vėl gali sulaukti vakarinė šalies dalis.

Įdienojus Vilniuje bus apie –1, Kaune –2 laipsnius šalčio. Šiaulių ir Panevėžio apylinkėse šals iki –3 laipsnių. Prie jūros oras šils iki 1 laipsnio. Antroje dienos pusėje atšals labiau.

Šeštadienio naktį šaltis pasikandžios stipriau. Temperatūra svyruos tarp –8–4 laipsnių, pajūryje bus apie nulį. Vyraus nepastovus debesuotumas, truputį pasnigs, bus slidu.

Dieną daug kur numatomi pragiedruliai, vietomis galimas negausus sniegas. Vilniuje bus apie –3, Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje apie –2 laipsnius šalčio. Prie jūros oras sušils iki 1 laipsnio.

Sekmadienį dangų niaukstys didesni debesys, pasnigs. Pūs gūsingas vakarinių krypčių vėjas.

Naktį atšals iki –5–0 laipsnių, tik pajūryje išsilaikys silpnai teigiama temperatūra, čia galimi mišrūs krituliai, bus slidu. Antroje nakties pusėje kritulių juosta apims daugiausiai šiaurinius, šiaurės vakarinius šalies rajonus ir palaipsniui leisis šalimi žemyn.

Dienos metu sniegas keliaus tolyn per šalį pietų link. Vilniuje spustels –1 laipsnio šaltukas, Kaune bus apie nulį. Šiauliuose ir Panevėžyje šals iki –2 laipsnių, o prie jūros apie 1 laipsnį šilumos. Vakarėjant daugės pragiedrulių, šals stipriau.

Ateinančios savaitės pradžioje švelnesni orai ir toliau išsilaikys prie jūros, tačiau likusioje šalies dalyje šalčio gniaužtai sustiprės ir jau pirmadienio naktį vietomis temperatūra kris iki –14 laipsnių.

Remiantis dabartiniais duomenis, tikėtina, kad žiemiškas šaltis išsilaikys ir kitomis ateinančios savaitės dienomis.