Orai: savaitgalį šalį užlies šiluma – viena diena bus ypatinga
Tre­čia­die­nį ša­ly­je nu­ma­to­ma vi­sa puo­kštė kri­tu­lių: snie­gas, šlapd­ri­ba, o vie­to­mis ir lie­tus. Pūs gū­sin­gas va­ka­ri­nių kryp­čių vė­jas, ypač va­ka­ri­niuo­se ša­lies ra­jo­nuo­se kur gū­siai pa­sieks 18 me­trų per se­kun­dę.

Dienos metu rytiniuose šalies rajonuose bus apie nulį. Tuo tarpu prie jūros temperatūra šoktels iki 5 laipsnių. Vilniuje bus apie 1, Kaune apie 3 laipsnius šilumos. Šiaulių ir Panevėžyje oras šils iki 2 laipsnių. Po pietų, pradedant vakariniais šalies rajonais, dangus giedrinsis.

Ketvirtadienio naktį vėl spustels šaltukas, keliuose formuosis plikledis, o matomumą mažins rūkas. Temperatūra šalyje svyruos tarp –5–0 laipsnių. Pajūryje vyraus 1–2 laipsnių šiluma.

Dienos metu numatomi pragiedruliai, gausesnių kritulių nebus. Vėjas šiaurės vakarų, pereinantis į pietvakarių, bus kiek ramesnis nei trečiadienį.

Vilniuje, Šiauliuose ir Panevėžyje oras šils iki 3, Kaune iki 4 laipsnių. Pajūryje bus apie 5 laipsnius šilumos.

Penktadienį saulę paslėps pilki debesys, daug kur galimi nedideli krituliai: lietus, šlapdriba. Sustiprės vakarų krypties vėjas.

Naktį temperatūra žemiau nulio nekris, išsilaikys silpna šiluma, kuris sieks 1–3 laipsnius. Daug kur suboluos rūkas.

Dienos metu temperatūra pakils aukščiau nei ketvirtadienį. Vilniuje, Šiauliuose ir Panevėžyje oras šils iki 3–4, Kaune ir prie jūros iki 5 laipsnių.

Pagal dabartinius duomenis, šeštadienį laukia itin maloni diena. Krituliai neturėtų gadinti nuotaikos, o plūstelėjusi pavasariška šiluma ir saulės spinduliai taip ir kvies pabūti gamtoje. Visgi, išsilaikys gūsingas vakarų krypties vėjas. Naktį bus apie 0–3 laipsnius šilumos. Dieną temperatūra šoktels iki 6–9, vietomis ir iki 10 laipsnių šilumos.

Sekmadienis vietomis truputį palis, dar bus ganėtinai šilta, tačiau temperatūra taip aukštai nekils, o vakare oras atvės sparčiau, bus slidu.