Orai: po niūraus penktadienio – šilumos šuolis ir saulės spinduliai
Šian­dien die­ną dan­gus bus pil­kas, pro­tar­piais ne­gau­siai ly­nos. Pūs vi­du­ti­nio stip­ru­mo va­ka­rų, piet­va­ka­rių kryp­ties vė­jas.

Dienos metu Vilniuje bus apie 3, Šiauliuose apie 4 laipsnius šilumos. Kaune, Panevėžyje ir prie jūros oras šils iki 5 laipsnių.

Šventinė vasario 16-oji bus ypač maloni. Lauke norėsis praleisti kuo daugiau laiko, kadangi temperatūra šoktels dar aukščiau, o danguje maloniai švies saulė.

Nakties valandomis keliuose teks pasisaugoti tvyrančio rūko, tačiau ryte jis sparčiai sklaidysis. Vietomis bus apie nulį, tad susiformuos plikledis.

Didesnėje šalies dalyje temperatūra svyruos tarp 1–4 laipsnių šilumos, šilčiausia bus prie jūros.

Dienos metu lepins saulės spinduliai ir pavasariška šiluma, tačiau pūs nenuorama pietvakarių krypties vėjas.

Vilniuje ir Šiauliuose oras sušils iki 8, Kaune ir Panevėžyje iki 9 laipsnių. Pajūryje bus apie 7 laipsnius šilumos. Šalies pietvakariuos ir pietuose kai kur temperatūra stiebsis iki 10–11 laipsnių šilumos.

Sekmadienio naktį išsilaikys teigiama temperatūra, kuris sieks 1–5 laipsnius šilumos. Antroje nakties pusėje išaugs debesuotumas, kai kur suboluos rūkas.

Dieną danguje taip pat sukiosis debesys, sulauksime negausaus lietaus. Temperatūra jau nekils taip aukštai kaip šeštadienį, suksis vėsesnis šiaurės vakarų krypties vėjas.

Vilniuje ir Šiauliuose bus apie 6, Kaune ir Panevėžyje bei šalies pietvakariuose apie 7 laipsnius šilumos. Pajūryje vyraus 5–6 laipsnių temperatūra.

Pirmadienio naktį šaltukas pasikandžios stipriau, rytiniuose šalies rajonuose atšals iki –5 laipsnių, pajūryje išsilaikys silpnai teigiama temperatūra. Numatomas plikledis.

Dienos metu vyraus nepastovus debesuotumas, žymesnių kritulių nenumatoma. Temperatūra ir toliau stiebsis virš nulio ir sieks 3–6 laipsnius šilumos.

Tikėtina, jog antradienį šalį vėl pasieks šiltesnių orų banga ir dieną termometrai kai kur fiksuos 9 laipsnius šilumos, dangus bus saulėtas.

Pagal dabartinius duomenis, trečiadienį ir ketvirtadienį numatomi vėsesni orai, sulauksime kritulių, vietomis mišrių, įsismarkaus šiaurės vakarų vėjas.