Orai: malonus nebus – gali tekti ir snaiges prisiminti
Ar­ti­miau­sio­mis die­no­mis pri­reiks šil­tes­nių rū­bų, sau­lės spin­du­lių bus ma­žai, vy­raus vė­so­ki orai. Pro­tar­piais ne tik pa­lis, bet ga­li ir šla­pių snai­gių pa­si­ro­dy­ti.

Šiandien diena bus apniukusi, vietomis galimi trumpi krituliai, gausesni jie bus šiaurės vakariniuose, kai kur šiauriniuose šalies rajonuose. Numatomas ne tik lietus, bet ir šlapdriba. Pūs žvarbus šiaurės vakarų krypties vėjas.

Vilniuje ir Kaune oras sušils iki 6 laipsnių. Panevėžyje vyraus 5, Šiauliuose ir pajūryje 4 laipsnių šiluma.

Trečiadienio naktį pietrytiniuose šalies rajonuose temperatūra kris iki –4 laipsnių. Šalies vakaruose išsilaikys 3 laipsnių šiluma. Nedideli krituliai galimi vos kai kur.

Dieną dangus dažniau varvės vėl šiaurinėje šalies dalyje. Išsilaikys vidutinio stiprumo šiaurės vakarų krypties vėjas. Vilniuje, Šiauliuose ir pajūryje bus apie 5, Panevėžyje ir Kaune apie 6 laipsnius šilumos.

Savaitei persiritus į antrą pusę kritulių bus vis mažiau, jų pasitaikys tik kai kur ir negausių. Ketvirtadienį ir penktadienį orai keisis mažai: naktimis spustels šaltukas, dienomis temperatūra bus panaši į trečiadienio.

Štai savaitgalį jau dažniau šyptels saulė, bus šiek tiek šilčiau. Naktimis silpnai neigiamos temperatūros neišvengsime, tačiau dienomis oras sušils labiau – termometrai fiksuos 6–10 laipsnių šilumos. Visgi, gražiomis dienomis mėgautis kiek trukdys gūsingas rytų, šiaurės rytų krypties vėjas.