Orai: antroje savaitės pusėje plūstels net 18 laipsnių šiluma
Šian­dien, bė­gant die­nai, iš­augs de­be­suo­tu­mas, vie­to­mis, daž­niau ry­ti­nė­je ša­lies da­ly­je, tru­pu­tį pa­lis. Pa­skiau­siai de­be­sys pa­si­ro­dys va­ka­ri­niuo­se ra­jo­nuo­se, tad kai kur oras spės su­šil­ti iki 11 laips­nių.

Numatomas apysmarkis šiaurės rytų krypties vėjas, gūsiai sieks 11–14 metrų per sekundę. Vėsesni orai dieną išsilaikys šalies rytuose, čia temperatūra svyruos apie 5–7 laipsnius šilumos.

Vilniuje vyraus 7, Šiauliuose ir Panevėžyje 8 laipsnių šiluma. Kaune oras sušils iki 9, prie jūros iki 10 laipsnių.

Antradienio naktį nedideli krituliai praslinks daugiausiai pro šalies pietrytinius, pietinius rajonus, galimas ne tik lietus, bet ir šlapdriba. Pirmoje dienos pusėje kritulių zona apims daugiausiai vakarinę šalies dalį.

Nakties valandomis temperatūra šalyje svyruos nuo 2 laipsnių šalčio iki 3 laipsnių šilumos.

Dienos metu jau bus gerokai šilčiau nei pirmadienį, išsilaikys gūsingas šiaurės rytų krypties vėjas. Vilniuje ir Šiauliuose termometrai fiksuos 13, Kaune ir Panevėžyje 14 laipsnių. Pajūryje oras šils iki 9 laipsnių.

Trečiadienis bus saulėtas ir sausas, temperatūra šoktels dar aukščiau.

Nakties valandomis vyraus 1–5 laipsnių šiluma, numatomas žvaigždėtas dangus.

Diena bus saulėta, rytų, šiaurės rytų vėjas silps. Vilniuje, Šiauliuose ir pajūryje oras sušils iki 14, Kaune ir Panevėžyje iki 15–16 laipsnių. Vietomis temperatūra šoktels ir iki 17 laipsnių.

Ketvirtadienis taip pat bus pavasariškai šiltas ir gražus.

Naktis rami ir giedra, vyraus 1–5 laipsnių šiluma.

Dienos metu danguje supsis nedideli debesys, suksis vidutinio stiprumo šiaurės, šiaurės vakarų krypties vėjas. Vilniuje ir Šiauliuose vyraus 15 laipsnių šiluma. Kaune ir Panevėžyje oras sušils iki 16 laipsnių. Prie jūros bus apie 13 laipsnių šilumos. Vietomis termometrų stulpeliai stiebsis iki 17–18 laipsnių.

Penktadienį jau galima tikėtis nedidelių pokyčių.

Nakties valandomis temperatūra svyruos tarp 0–5 laipsnių šilumos.

Dieną vietomis sukiosis debesys, po pietų kai kur jau gali iškristi ir vienas kitas lašas lietaus. Vilniuje bus apie 14, pajūryje apie 12 laipsnių šilumos. Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje oras šils iki 15 laipsnių.