Išgelbėta kanalizacijos dangtyje įstrigusi apkūni žiurkė
Vo­kie­ti­jos Bens­hei­mo mies­to gel­bė­to­jai su­lau­kė ne­įp­ras­to skam­bu­čio – pa­gal­bos pri­rei­kė put­liai žiur­kei, įstri­gu­siai ka­la­ni­za­ci­jos dang­čio an­go­je.

Michaelas Sehras iš profesionalios vietinės gyvūnų prieglaudos žiniasklaidai sakė: „Žiemą nutukusi žiurkė buvo įstrigusi ties klubais – negalėjo pajudėti nei pirmyn, nei atgal.“

BBC pranešė, kad sulaukus pagalbos prašymo organizuota gana aktyvi gelbėjimo operacija. Tiesa, ji pradžiugino ne visus. Kai kurie gyventojai abejojo, ar verta taip stengtis dėl paprastos kanalizacijos žiurkės. Jiems M. Sehras atsakė: „Net daugelio nekenčiami gyvūnai verti pagarbos.“

Vietos priešgaisrinė tarnyba paskelbė, kad į skambutį sureagavo gaisrininkai savanoriai, o operacijai buvo priskirtas kodas „gyvūnų gelbėjimas, mažas gyvūnas“.

Atvykus gelbėtojams M. Sehras jau buvo įvykio vietoje, tačiau vienas nesugebėjo išlaisvinti apkūnaus graužiko. Kai gaisrininkų komanda pakėlė kanalizacijos šulinio dangtį, M. Sehrui pavyko ištraukti žiurkę. Ji iškart buvo paleista atgal į kanalizaciją.

Istorija, pasirodžiusi gyvūnų gelbėjimo komandos feisbuko puslapyje, sulaukė šimtų teigiamų komentarų. Žmonės džiaugėsi, kad graužiku, kurio gentainiai dažniausiai naikinami, buvo taip veiksmingai pasirūpinta. O M. Sehras iš mažos mergaitės, kuri rado įstrigusį ir iš išgąsčio cypiantį padarėlį, gavo ranka pieštą žiurkės, apsuptos širdelių, paveiksliuką.