#TrashTag: pasaulį užkariavo naujas šiukšlių rinkimo iššūkis
Dau­ge­lis esa­te gir­dė­ję, kad in­ter­ne­tas vi­sa­ga­lis, o su so­cia­li­nių tink­lų pa­gal­ba ga­li­ma pa­siek­ti be­veik ne­įma­no­ma.

Taigi, atrodo, kad tai pasitvirtina. Štai prieš ketverius metu tiek daug dėmėsio nesulaukęs iššūkis jau kuris laikas tarsi prikeltas naujai ir apie jį kalba visas pasaulis.

Kompanija „UCO“, gaminanti turistinę įrangą, grotažymę išpopuliarino dar 2015 metais, kuomet „#TrashTag Project“ iniciatyva išsikėlė tikslą iki 2016 metų spalio surinkti 10000 šiukšlių.

Tačiau tuo metu tokio didelio dėmesio jis nesulaukė.

Galbūt žmonių mąstymas keičiasi, todėl šiomis dienomis didelė tarša pasaulyje žmones verčia vis labiau pagalvoti ir imtis veiksmų.

Pastaruoju metu socialinius tinklus tiesiog užkariavo fotografijos, kuriose užfiksuoti minėtojo iššūkio nepabūgę žmonės. Iššūkis žymimas #TrashTag

Iššūkio tikslas – surasti šiukšlėmis nusėtą vietą, ją išvalyti ir pasidalinti nuotraukomis prieš ir po valymo darbų.

Naujos gyvybės šiam projektui praėjusį antradienį įkvėpė Byron Roman „Facebook“ tinkle pasidalintas įrašas.

Kai vyras pasidalino šio iššūkio nnuotraukomis ir savo patirtimi asmeniniame „Facebook“ puslapyje, žinutė kaip mat išpopuliarėjo ir apskriejo visą pasaulį.

Tai įkvėpė ne vien Byron draugus.

Įrašu „Facebook“ tinkle buvo pasidalinta daugiau nei 320000 kartų, o taip pat jis spėjo pasklisti „Twitter“, „Instagram“ ir „Reddit“ tinkluose.

Šis iššūkis pasklido po pasaulį, o įrašais dalinasi žmonės iš Jungtinių Amerikos valstijų, Didžiosios Britanijos, Indijos, Nepalo, Hondūro ir Rusijos.

Toliau plintant žiniai apie šį iššūkį, vis daugiau žmonių prisijungia prie jo ir dalinasi savo aplinkos valymo rezultatais „Twitter“, „Instagram“ ir „Reddit“ tinkluose.

Nelikite abejingi ir jūs! Juk visi kartu mes galime labai daug.