Užbaigtas „Luminor“ susijungimas Baltijos šalyse
Nuo sau­sio 2-osios, su­jung­ti Lie­tu­vos, Lat­vi­jos ir Es­ti­jos „Lu­mi­nor“ ban­kai pra­dė­jo veik­ti per ban­ką Es­ti­jo­je ir jo sky­rius Lie­tu­vo­je bei Lat­vi­jo­je.

Taip galutinai užbaigta banko integracija Baltijos šalyse. Supaprastintas valdymo modelis pagreitins sprendimus, sustiprins bendradarbiavimą ir užtikrins efektyvesnį valdymą, rašoma pranešime spaudai.

„Ši diena mūsų kalendoriuje pažymėta kaip „Luminor“ Baltijos šalyse sujungimo diena. Tai žingsnis, kuris buvo reikalingas tesint banko pažadą teikti naujos kartos bankininkystės paslaugas bendrovėms ir visiems versliems žmonėms Baltijos šalyse. Proceso metu konsultavomės ir palaikėme konstruktyvų dialogą su priežiūros institucijomis“, – sako Erkkis Raasuke, „Luminor“ valdybos pirmininkas.

Pasikeitusi valdymo struktūra nuo sausio 2 d. keičia ir „Luminor“ vadovų pareigas. E. Raasuke eina „Luminor“ vadovo pareigas. Nilsas Melngailis yra banko stebėtojų tarybos pirmininkas. Skyriui Lietuvoje vadovauja Andrius Načajus, o skyriui Latvijoje – Kerli Gabrilovica.

Įveikęs susijungimo maratoną, „Luminor“ siūlys daugiau e. paslaugų, gerins klientų aptarnavimą ir glaudžiau bendradarbiaus su partneriais.