Licencijos netekusį vežėją „Tez Tour“ ir „Novaturas“ keičia kitu
Ci­vi­li­nės avia­ci­jos ad­mi­nis­tra­ci­jai pa­nai­ki­nus „Small Pla­net Air­li­nes“ veik­los li­cen­ci­ją, nuo lap­kri­čio 29 die­nos „Tez Tour“ poil­siau­to­jai at­os­to­gų vyks už­sa­ko­mų­jų skry­džių bend­ro­vės „Get­Jet Air­li­nes“ or­lai­viais. Su nau­juo­ju par­tne­riu pa­si­ra­šy­ta bend­ra­dar­bia­vi­mo su­tar­tis.

Keleivius gabensianti bendrovė „GetJet Airlines“ skrydžius vykdys analogiškais lėktuvais.

Pirmasis „GetJet Airlines“ numatytas skrydis bus vykdomas į Egiptą – 90 keleivių vyksta į Hurgados kurortą ir 90 – į Šarm aš Šeichą. Tiek pat turistų iš Egipto bus parskraidinta namo, į Lietuvą.

„Tez Tour“ atstovė Inga Aukštuolytė patikino, jog poilsiautojai gali jaustis ramūs – visi kelionių organizatoriaus įsipareigojimai bus vykdomi. Poilsiautojai atostogų bus skraidinami pagal iš anksto numatytą skrydžių grafiką.

Tas pats vežėjas skraidins ir „Novaturo“ klientus.

„Buvome numatę planą „B“, jeigu skrydžių bendrovė nebūtų pajėgi vykdyti sutartyje nurodytų įsipareigojimų. Todėl, susiklosčius tokiai situacijai, tenka jį panaudoti. Artimiausi suplanuoti skrydžiai įvyks su „GetJet Airlines“ bendrove“, – sakė „Novaturo“ generalinis direktorius Linas Aldonis.

Naujienų portalas 15min.lt, remdamasis bendrovės komercijos direktoriumi Simonu Bartkumi, informuoja, kad trečiadienį Vilniaus apygardos teismas priėmė sprendimą netenkinti „Small Planet Airlines“ įmonės prašymo kelti restruktūrizacijos bylą bendrovei.

CAA vadovas Joris Gintilas antradienį BNS teigė, kad finansinių sunkumų kamuojama ir pertvarkos siekianti Lietuvos užsakomųjų skrydžių bendrovė „Small Planet Airlines“ nepateikė įrodymų, jog neįvardijamas investuotojas yra pasiryžęs gelbėti įmonę.

Bendrovė pirmadienį CAA pateikė restruktūrizavimo planą ir finansinius duomenis bei prognozes.

„Small Planet Airlines“ pirmadienį pranešė tikinti, kad jos finansinę padėtį padės suvaldyti naujas neįvardijamas investuotojas – praėjusią savaitę pasirašytas ketinimų protokolas dėl papildomų investicijų į jos apyvartos kapitalą.

„Small Planet Group“ įmonių Lenkijoje, Vokietijoje ir Lietuvoje restruktūrizavimą inicijavo rugsėjį ir spalį. Be šių rinkų, įmonė veikia ir Kambodžoje.