Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei pageidaujate, galite kontroliuoti ir/arba ištrinti slapukus. Išsamesnė informacija čia https://www.aboutcookies.org/ Jei ištrinsite slapukus, jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

Gimtasis kraštasKultūra ir žmonėsŠeima ir sveikataSportasŠvietimasĮdomybėsRinkimų maratonas
ŠEIMA IR SVEIKATA

Į sveikatingumo ir poilsio komplekso „Grand SPA Lietuva“ odontologijos kliniką pacientai gali kreiptis ir savaitgaliais 

2018 rugsėjo 29 d. 12:00
Veido ir žandokaulių specialistė Justina Stučinskaitė: "Mūsų klinikoje dažnai šaukiami konsiliumai: drauge su kolegomis ieškome optimaliausio sprendimo pacientui. /
Veido ir žandokaulių specialistė Justina Stučinskaitė: "Mūsų klinikoje dažnai šaukiami konsiliumai: drauge su kolegomis ieškome optimaliausio sprendimo pacientui. /
Edvardo Balčiaus nuotraukos

Druskininkuose, komplekse „Grand SPA Lietuva“ gydytojos L. Todurovos vadovaujamoje odontologijos klinikoje pacientai gali gauti pagalbą ir šeštadieniais, o iš anksto susitarę – ir sekmadieniais. Vizitas pas gydytoją – patirtis, kurios vargu ar kas išvengia, o daugelis ją atidėlioja kiek tik įmanydami. Tačiau taip nutolinama galimybė ne tik gerai jaustis, bet ir plačiai šypsotis. „Šypsokitės – atrodote nuostabiai!“ – štai tokį palinkėjimą siekia ir norėtų kuo dažniau kiekvienam išlydimam pacientui pasakyti „Grand SPA Lietuvos“ odontologijos klinikos personalas.

Kaip teigė šioje odontologijos klinikoje dirbanti veido – žandikaulių chirurgė, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto doktorantė Justina Stučinskaitė, paciento interesai čia svarbiausi: „Džiaugiuosi, kad sveikatingumo ir poilsio komplekse „Grand SPA Lietuva“ esančioje klinikoje dirbu darnioje, draugiškoje profesionalų komandoje. Kolegos gydytojai – optimistiški, visada gerai nusiteikę ir suinteresuoti padėti pacientui. Tai lemia darbingą ir draugišką odontologijos klinikos atmosferą, kurią jaučia ir gerai vertina klinikoje besigydantys pacientai.“

Šiuolaikinės priemonės, tarp jų ir modernus rentgeno aparatas, sudaro galimybes kuo tiksliausiai diagnozuoti dantų ligą ir nuspręsti dėl atitinkamo gydymo.
Šiuolaikinės priemonės, tarp jų ir modernus rentgeno aparatas, sudaro galimybes kuo tiksliausiai diagnozuoti dantų ligą ir nuspręsti dėl atitinkamo gydymo.

– „Grand SPA Lietuvos“ klinikoje dirbate jau šešerius metus. Kas, Jūsų nuomone, yra šios odontologijos klinikos vizitinė kortelė?

– Pagrindinis klinikos darbo bruožas – personalinė odontologija, įvertinant ne tik paciento sveikatos būklę, bet ir jo prioritetus, poreikius, susijusius bendrai su komfortu ir, žinoma, sveikata bei saugiu gydymu. Gydymo procedūros atliekamos laikantis aseptikos ir antiseptikos reikalavimų. Kokybiškų anestetikų panaudojimas užtikrina neskausmingą dantų gydymą ir protezavimą, o pažangi įranga, geriausios medžiagos, personalo profesionalumo lygis – gydymą be rizikos paciento sveikatai. „Grand SPA Lietuvos“ odontologijos klinikoje paslaugos teikiamos pagal aukščiausius standartus. Visi atliekami tyrimai yra tikslingi, nėra varginantys, užtęsti. Mūsų klinikoje pacientai gaus specialisto konsultaciją, taip pat čia atliekamos dentalinės, panoraminės rentgeno nuotraukos: naudojamas skaitmeninis rentgenas keliasdešimčia procentų sumažina rentgeno spindulių dozę, todėl leidžia daryti nuotraukas vaikams, taip pat – daugiau dantų nuotraukų vienu metu. Žinoma, nuo paciento burnos ertmės būklės ir planuojamo gydymo priklauso, kokia rentgeno nuotrauka reikalinga. Tačiau skaitmeninė panoraminė nuotrauka – ortopantomograma, parodanti bendrą viršutinio ir apatinio žandikaulio vaizdą, sinusus, yra labai svarbi diagnostinė priemonė. Klinikoje profesionaliai atliekamos burnos higienos procedūros, plombavimas; gydomos periodonto ligos; taip pat suteikiamas chirurginis gydymas; atliekamas estetinis protezavimas, implantacija. Tam tikrais, sudėtingesniais atvejais, kai reikalinga pagalba, kreipiamasi į mane – chirurgę arba – į dantų protezuotoją, ir problemos sprendžiamos toliau. Noriu pabrėžti, kad mūsų klinikoje dažnai šaukiami konsiliumai: drauge su kolegomis ieškome optimalaus sprendimo, ką dėl paciento galime vienoje ar kitoje situacijoje padaryti, kad jį tenkintų ir gydymo efektas, ir kaina. Tiesiog mes, klinikos gydytojai, tarpusavyje labai glaudžiai bendradarbiaujame paciento labui.

– Implantacija yra Jūsų, kaip veido – žandikaulių chirurgės, sritis. Jūsų pacientai būna perėję visą vadinamąją odontologijos piramidę – yra ant laiptelio, kuris gali reikšti, kad dantis ar dantį reikia šalinti...

– Kad galiausiai nereikėtų „užlipti“ ant tokio laiptelio, pirmiausia patarčiau atidžiau rūpintis dantų higiena, ligų profilaktika ir prevencija. Turiu omenyje ne tik sveiką mitybą, gerus higienos įpročius, dantų valymą, bet ir profesionaliai atliekamą burnos higieną. Profesionaliai ir reguliariai atliekama burnos higienos procedūra yra sėkmingas raktas į sveiką burnos audinių ir dantų būklę. Minėta procedūra yra būtina kiekvienam suaugusiajam bent kartą per metus. Antras dalykas – ir suaugusieji, ir vaikai pas odontologą turėtų apsilankyti bent kartą per metus, o dar geriau – ir du kartus. Taip bus užkirstas kelias dantų ligoms – nedideli rūpesčiai dėl dantų netaps didelėmis problemomis.

– Sveikatingumo ir poilsio komplekso „Grand SPA Lietuva“ odontologijos klinika yra atvira ne tik įstaigos svečiams, kurorto poilsiautojams, bet ir druskininkiečių bendruomenei.

– Džiaugiamės, kad mūsų klinikoje gydosi ne tik Lietuvos gyventojai, bet ir pacientai iš Rusijos Federacijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Izraelio. Pacientai į „Grand SPA Lietuvos“ odontologijos kliniką gali kreiptis ir šeštadieniais, ir sekmadieniais. Prisideriname prie paciento poreikių ir prioritetų, nes dirbame ir savaitgaliais, o darbo grafikas yra lankstus. Tiesa, mano darbo grafikas yra derinamas iš anksto, kadangi į Druskininkus atvykstu iš Kauno sutartu laiku, planuojamą darbo dieną. Tačiau pirminė apžiūra, esant labai skubiam atvejui, galima: yra nuolat dirbantis gydytojas.

– Vaikai – ypatingi pacientai. Kaip mažuosius pacientus pasitinka klinika?

– Suprantama, kad vaikai baiminasi apsilankymo pas dantų gydytoją. Klinikos personalas yra draugiškas ir atidus vaikams: norime, kad apsilankymai jiems paliktų kuo mažiau streso ir nemalonių įspūdžių. Vaikų neišleidžiame tuščiomis – gauna dovanėlių, ir tai jiems pakelia nuotaiką, padeda pamiršti nemalonius įspūdžius, sumažina stresą.

– Ir suaugusio pas dantų gydytoją susiruošusio paciento didysis noras – „kad neskaudėtų“...

– Natūralu, kad baiminamasi skausmo. Skausmas yra visiškai nepageidaujamas: jis trukdo gydytojui dirbti, o ką jau kalbėti apie paciento ne tik fizinę, bet ir emocinę būklę. Pirmiausia, labai svarbi ir paties gydytojo nuotaika pasitinkant pacientą. Jei reikia, pacientą premedikuojame: skiriame tam tikrų vaistinių preparatų, kad žmogus šiek tiek atsipalaiduotų, jei matome, kad jis tiesiog paniškai bijo apžiūros. Odontologai juk šiais laikais dirba, naudodami naujausias priemones, tad, ko gero, didžiausias diskomfortas yra tik tol, kol prisiruošiate ateiti į odontologo kabinetą, „iki kėdės“. Galiausiai, jau ir nebe Hipokrato laikai, kai diagnozuojant tekdavo kliautis tik seilių spalva ar kvapu iš burnos: šiuolaikinės technologijos ir priemonės sudaro galimybes kuo tiksliausiai diagnozuoti dantų ligą ir nuspręsti dėl atitinkamo gydymo. Didžiausias mūsų rūpestis – kad pacientui po procedūros ne tik neskaudėtų, bet ir kad jis galėtų kiek įmanoma greičiau grįžti prie jam įprasto dienos ritmo, mitybos režimo. Ir kuo greičiau plačiai ir nuoširdžiai nusišypsotų. Juk estetiška, graži, nuoširdi šypsena – ne tik praturtina tuos, kurie ją gauna, bet ir nenuskurdina pačių besišypsančiųjų.

Svarbiausia, kad pacientas po gydymo kuo greičiau grįžtų į jam įprastą kasdieninį ritmą bei režimą ir – pradėtų šypsotis.
Svarbiausia, kad pacientas po gydymo kuo greičiau grįžtų į jam įprastą kasdieninį ritmą bei režimą ir – pradėtų šypsotis.

Atsiliepimai apie „Grand SPA Lietuvos“ odontologijos kliniką

Asta Naujalienė: „Esu druskininkietė ir pasirinkau šią odontologijos kliniką todėl, kad Druskininkuose, manau, ji yra geriausia. Čia gydymui naudojamos pačios moderniausios technologijos – gydytojai domisi pasaulinėmis naujovėmis odontologijos srityje ir nuo jų neatsilieka. Labai jauki klinikos aplinka, o tai taip pat padėjo išvengti neigiamų emocijų, su kuriomis tikriausiai daugelis siejame apsilankymą pas odontologą.“

Vita Čirė: „Teko suplanuoti mūsų penkerių metų dukrytės pirmąjį vizitą pas odontologą, nes pradėjo gesti pieninis dantukas. Visas vizitas truko apie valandą – tačiau daugiausia laiko buvo skirta bendravimui su vaiku, kaip dabar juokaujame – visai „ceremonijai“, kuri buvo skirta dukrai nuraminti – paruošti procedūrai. Gydytojo kabinete ji galėjo netgi pašokti, klausydamasi mėgstamų vaikiškų dainelių, jai buvo paaiškinta, kaip dantukas bus gydomas, parodyti instrumentai. Manau, pirmasis vizitas pas odontologą dukrytei primins savotišką žaidimą. Rekomenduočiau šią kliniką ir kitiems tėveliams, kurie ruošia savo mažamečius vaikus pirmajam vizitui pas odontologą.“

Su odontologijos klinika galite susisiekti: el. paštu: odontologijosklinika@grandspa.lt arba telefonu +370 313 54 421. Darbo laikas: II-VI 9.00 val.-17.00 val. Klinikoje teikiamo gydymo kainos skelbiamos tinklalapyje: www.grandspa.lt/lankytojams/kainos/odontologija

Reklama
DALINTIS
ŽYMĖS
_
Rubrikos: Informacija:
EkonomikaGimtasis kraštasGynybaĮdomybėsKontaktai
IstorijaKomentaraiKonkursaiKultūra ir žmonėsReklama
LietuvaPasaulisRinkimų maratonasSportas
Šeima ir sveikataŠvietimas
Visos teisės saugomos © 2013-2019 UAB "Lietuvos žinios."
Privatumo politika